Попуст!

Sandri Garden TSB SE 935 Косилка за трева

3.200 ден 3.000 ден

Карактеристики

Капацитет

900W

Должина на нож

35cm

RPM

3000/мин.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Sandri Garden TSB SE 935 Косилка за трева”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *