Ramon Soler Ypsilon BX6674 Сет

8.210 ден

Сетот содржи: Батерија за мијалник, туш батерија со комплет држач за туш рачка и туш црево со можност за подесување на висина.

Карактеристики

Производител

Ramon Soler

Колекција

Ypsilon

Потекло

Шпанија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ramon Soler Ypsilon BX6674 Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *