Радијатор за бања со термостат

8.400 ден

Карактеристики

Димензија

40x80cm

Боја

Бела

Капацитет

300W

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Радијатор за бања со термостат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *