Quarter Надграден мијалник 70RO23142

3.700 ден

Шифра: 2005 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

42×11 cm

Колекција

Round Line

Потекло

Турција

Производител

Quarter

Состав

керамика

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Quarter Надграден мијалник 70RO23142”