ПВЦ страничен профил за лексан настрешница

2.830 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

1.5m

Забелешка

Страничен профил за лексан настрешница. Изработена од ПВЦ во сив финиш .
Достапни за 6mm лексан плоча.

Состав

PVC

Боја

Сива

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “ПВЦ страничен профил за лексан настрешница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *