Progrtto Огледало М007B 60x70cm

3.210 ден

Со LED ламба и можност за ротирање

Шифра: 7352 Category:

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progrtto Огледало М007B 60x70cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *