Progetto Огледало М027 60х80

6.960 ден

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало М027 60х80”