Progetto Огледало M005B 90×60

3.850 ден

Карактеристики

Димензија

70x80cm

Капацитет

4,8W 220V

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Огледало M005B 90×60”