Progetto Огледало М033А 100×70

7.050 ден

Со LED-осветлување.

Карактеристики

Димензија

100x70cm

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М033А 100×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *