Progetto Oгледало M026C 100×70

6.030 ден

Со вградено Led осветлување

Шифра: 7360 Category:

Карактеристики

Димензија

100x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Oгледало M026C 100×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *