Progetto Oгледало M001C 60×80

2.070 ден

Со Led ламба и можност за ротирање

Шифра: 5771 Category:

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Oгледало M001C 60×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *