Progetto Огледало M008D 100×70

4.260 ден

Со  Led ламба и можност за ротирање

Шифра: 7354 Category:

Карактеристики

Дебелина

100x70cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало M008D 100×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *