Progetto Огледало M008C 90×60

3.860 ден

Со Led ламба и можност за ротирање

Шифра: 7353 Category:

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало M008C 90×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *