Progetto Огледало М034

9.270 ден

Со вградено Led светло

Шифра: 7364 Category:

Карактеристики

Димензија

120x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М034”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *