Progetto Огледало М030А 90×55

7.500 ден

Со LED-осветлување.

Карактеристики

Димензија

90x55cm

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М030А 90×55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *