Progetto Огледало М026А 60×80

5.340 ден

Со вградено Led светло

Шифра: 7358 Category:

Карактеристики

Димензија

60x80cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М026А 60×80”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *