Progetto Огледало М017D 100×70

3.600 ден

Со можност за ротирање

Шифра: 7369 Category:

Карактеристики

Димензија

100x70cm

Колекција

Agora

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М017D 100×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *