Progetto Огледало М017C 90×70

3.430 ден

Со можност за ротирање

Шифра: 7368 Category:

Карактеристики

Димензија

90x70cm

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М017C 90×70”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *