Progetto Огледало М005B

3.850 ден

Со LED ламба и можност за ротирање

Шифра: 7350 Category:

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М005B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *