Progetto Огледало М003C 60×90

2.760 ден

Со LED ламба и можност за ротирање

Шифра: 5772 Category:

Карактеристики

Димензија

90x60cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Огледало М003C 60×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *