Progetto Држач за четки за заби Soft 1.16

1.190 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Држач за четки за заби Soft 1.16”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *