Progetto Држач за тоалет и ВЦ четка P004

2.160 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Држач за тоалет и ВЦ четка P004”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *