Progetto Држач за крпи P003

2.160 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Боја

Бела

Производител

Progetto

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Progetto Држач за крпи P003”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *