Плочки Lavish Flakes Nero 80×160

1.380 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80×160 cm

Колекција

Flakes

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.56m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R9, Carving

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Flakes Nero 80×160”