Плочки КК Marvel Gold

675 ден

Карактеристики

Состав

керамика

Пакување

1,08m2

Димензија

30х60cm

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Marvel Gold”