Плочки KK Luxor mosaic 3D 25×75

720 ден

Шифра: 1802 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

25х75cm

Пакување

1,312m2

Завршна обработка

сјај

Употреба

внатрешна, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Luxor mosaic 3D 25×75”