Плочки КК Imperial Blue 45×45

750 ден

Карактеристики

Димензија

45×45

Пакување

1,612m2

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Imperial Blue 45×45”