Плочки КК Hardrock white 29,5×59

780 ден

Карактеристики

Димензија

29,5х59cm

Пакување

1,044m2

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Hardrock white 29,5×59”