Плочки КК Feeling Noce 30×60

780 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Употреба

ѕид, под, внатрешна, надворешна

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Feeling Noce 30×60”