Плочки KK Feeling noce 15×60

900 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување

0,99m2

Употреба

надворешна, внатрешна. под, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Feeling noce 15×60”