Попуст!

Плочки КК Feeling Beige 30×60

718 ден

Акцијата завршува за
04 денови 16 часови 55 минути 22 секунди

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Употреба

ѕид, под, внатрешна, надворешна

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Feeling Beige 30×60”

Можеби ќе ви се допадне и...