Плочки KK Eagle Ivory 45×45

750 ден

Шифра: 8213 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

45х45cm

Пакување

1,62m1

Потекло

Србија

Производител

Керамики Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Eagle Ivory 45×45”