Попуст!

Плочки КК Breccia 45×45

563 ден

Шифра: 9201 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Пакување

1.62m2

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Breccia 45×45”

Можеби ќе ви се допадне и...