Плoчки КК Аpolon Dark 30×60

675 ден

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Состав

керамика

Употреба

ѕид, внатрешна

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Серија

Apolon

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плoчки КК Аpolon Dark 30×60”