Плочки Izida Rafael white 30.6×60.6

740 ден

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

30,6х60,6cm

Пакување

1,84m2

Состав

гранит

Употреба

надворешна/внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувана

Потекло

Бугарија

Производител

Izida

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Rafael white 30.6×60.6”