Плочки Izida Parini light grey 60.6×60.6

780 ден

Шифра: 2539 Категории: , ,

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60,6х60,6cm

Пакување

1,84m2

Состав

гранит

Серија

Parini

Употреба

надворешна/внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувана

Производител

Izida

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Parini light grey 60.6×60.6”