Плочки Izida Parini grey 60,6×60,6

780 ден

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60,6×60,6cm

Пакување

1,84m2

Состав

гранит

Употреба

надворешна/внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувана

Серија

Parini

Потекло

Бугарија

Производител

Izida

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Parini grey 60,6×60,6”