Плочки Izida Pаrini beige 60,6×60,6

780 ден

Шифра: 2540 Категории: , ,

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60,6х60,6cm

Пакување

1,84m2

Состав

гранит

Серија

Parini

Производител

Izida ceramica

Потекло

Бугарија

Употреба

надворешна, внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Pаrini beige 60,6×60,6”

Можеби ќе ви се допадне и...