Плочки Izida Bosco cream 30.6×60.6

640 ден

Опис

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

30,6х60,6cm

Пакување

1,84m2

Состав

гранит

Употреба

надворешна/внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувана

Серија

Bosco

Потекло

Бугарија

Производител

Izida

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Bosco cream 30.6×60.6”