Плочки КК Feeling Antico 30×60

780 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Употреба

надворешна, внатрешна, под, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Feeling Antico 30×60”