Cersanit Artistic way white 25×75

720 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 4366 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Artistic way

Пакување

1.12m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Полска

Производител

Opozno

Состав

керамика

Тежина

19,83kg/пакување

Употреба

Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Дебелина

10.5mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Cersanit Artistic way white 25×75”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *