Попуст!

Okpol Pantemio 45×55-кровен прозорец за излез на кров

5.500 ден 4.500 ден

Единица мерка: парче
Кровен прозорец наменет за пристап на кров.
Кровниот прозорец Pantemio е изработен од борова дрвена рамка со алуминумска опшивка.
Со комплет опшивка за брановиден кров.
2 вентилациски позиции на рачка.

Карактеристики

Производител

Okpol

Димензија

45x55cm

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Okpol Pantemio 45×55-кровен прозорец за излез на кров”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *