Попуст!

MSS312L Туш параван

22.300 ден 17.399 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Димензија

80x120x200cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “MSS312L Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *