Младост-капак

110 ден

Карактеристики

Производител

Mladost

Потекло

Србија

Димензија

19x39cm

Тежина

2.25kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Младост-капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *