Попуст!

ML 806 Хидромасажен туш систем

37.210 ден 18.597 ден

Хидромасажен туш панел изработен од инокс.

Карактеристики

Димензија

157×18 cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “ML 806 Хидромасажен туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *