Minka Termo Step 120х70 Тавански скали

5.227 ден

Единица мерка: сет

Дрвени тавански скали со термо-изолирачки капак од MDF, двострано обоен.MDF рамка со меламинска обработка.Заштитни подни потпирачи.

Карактеристики

Производител

Minka

Димензија

120х70х17cm, h=280cm

Потекло

Австрија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Minka Termo Step 120х70 Тавански скали”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *