Minka Кружни скали Venezia бука Ø120

102.293 ден

Производот е по нарачка

Шифра: 7202 Категории: ,

Опис

Спирално скалило Minka Venezia екслузивен стил во пријатниот ентериер. Изработена од висококвалитетна цврста бука го прават скалилото Venezia совршено со скоро секој под.Внимание привлекува и стилската ограда изработена од висококвалитетни материјали.Се состои од пет ленти од не’рѓосувачки челик, кои се движат паралелно со буковото дрво од оградата. Овие флексибилни линии ќе бидат совршен акцент на секој ентериер.

Спиралното скалило има 12 скалила и едно проширување(плоштатка).

Висина е 309 cm,

Карактеристики

Димензија

Ø120

Колекција

Venezia

Пакување

парче

Потекло

Австрија

Производител

Minka

Состав

буково дрво, не'рѓосувачки челик

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Кружни скали Venezia бука Ø120”