Metaleks Сув сифон SS20 3B FI50 HT 11.08

1.020 ден

Шифра: 1425 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

15x15cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Состав

PVC основа, прохром решетка

Опис

Клапна за спречување непријатна миризба од канализација,
додаток за хидроизолација

Употреба

хоризонтален приклучок Ф50mm, подеслива висина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Сув сифон SS20 3B FI50 HT 11.08”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *