Metaleks Сув сифон FI50VT RLINE 11.25

800 ден

Шифра: 1206 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

10x10cm

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Состав

PVC основа, прохром решетка

Опис

Клапна за спречување непријатна миризба од канализација,
додаток за хидроизолација

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Сув сифон FI50VT RLINE 11.25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *