Metaleks Сув сифон FI50HT RLINE 11,23

800 ден

Шифра: 1070 Категории: , ,

Карактеристики

Потекло

Србија

Производител

Metaleks

Димензија

10x10cm

Состав

PVC основа, инокс решетка

Опис

Клапна за спречување непријатна миризба од канализација,
додаток за хидроизолација

Употреба

хоризонтален приклучок Ф50mm, подеслива висина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Metaleks Сув сифон FI50HT RLINE 11,23”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *